neinava
10 بهمن 1401 - 16:48

فرمانده سپاه الغدیر، آماده همکاری برای تحقق طرح «از مزرعه تا سفره» هستیم

فرمانده سپاه الغدیر یزد نسبت به همکاری با جهادکشاورزی برای تحقق طرح «از مزرعه تا سفره» اعلام آمادگی کرد و گفت: خودکفایی محصولات کشاورزی نشانه اقتدار نظام است و زحمات جهادکشاورزی در این عرصه بسیار با ارزش و حیاتی بوده که باید بهتر دیده و تبیین شود.

به گزارش خبرگزاری فارس در یزد، سردار حسین زارع کمالی ظهر امروز در جریان دیدار با مسئولان سازمان جهادکشاورزی استان، که به منظور محکومیت اقدام مضبوحانه پارلمان اروپا انجام شده است، با بیان این‌که سپاه نهادی برگرفته از مردم و برای مردم است، اظهار کرد: تمام ظرفیت نیروی انسانی و لجستیکی سپاه الغدیر برای تأمین رفاه عمومی جامعه و کمک به جهاد کشاورزی آماده است.

وی امنیت غذایی را یکی از مهمترین موارد و مباحث حاکمیتی دانست و افزود:‌ خودکفایی محصولات کشاورزی نشانه اقتدار نظام است و زحمات جهادکشاورزی در این عرصه بسیار با ارزش و حیاتی بوده که باید بهتر دیده و تبیین شود.

فرمانده سپاه ارشد سپاه الغدیر استان یزد در ادامه با بیان این‌که علی‌رغم وجود یک سری مشکلات،‌ مردم همیشه پای کار نظام بوده و هستند و این مسئولیت دست‌اندرکاران را سنگین‌تر می‌کند، گفت:‌ امروز بصیرت ملت ایران بیش از پیش چهره سیاه استکبار جهانی را نمایان کرده و ما به آن افتخار می‌کنیم.

سردار زارع کمالی با اشاره به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص اهمیت جهاد تبیین، نیز تصریح کرد:‌ طرح «از مزرعه تا سفره» از جمله اقدامات حائز اهمیت و در دستور کار جهاد کشاورزی است که باید بیش از پیش برای اقشار مختلف تبیین شود و سپاه آماده هرگونه همکاری در این حوزه را دارد.

وی خاطرنشان کرد: ما برای محقق شدن بحث مزرعه تا سفره با تمام توان، با در اختیار گذاشتن فضای عرضه و نیرو، با اولویت قرار دادن مناطق محروم؛ محصولات را بدون واسطه در اختیار مردم قرار می‌دهیم.

پایان پیام/الف

منبع: فارس
شناسه خبر: 1008085