neinava
05 اسفند 1401 - 16:36

سپاه پاسداران همیشه خاری بر چشم دشمنان کشور بوده است

زاهدان- امام جمعه موقت زاهدان گفت: سپاه پاسداران در سالهای پس از انقلاب اسلامی تا به امروز حقیقتاً خوش درخشیده و همواره خاری بر چشم دشمنان این کشور، نظام و مردم بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید خلیل حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته زاهدان که در مصلی قدس برگزار شد، با تبریک ولادت با سعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از هدیه‌های الهی به این کشور، نظام و مردم هست و به حق همواره خاری بر چشم دشمنان این آب و خاک بوده است.

وی افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنار ارتش و بسیج مردمی هشت سال دفاع مقدس را جانانه دفاع کرد و بعد از آن هم در عرصه جهاد سازندگی خوش درخشید.

امام جمعه موقت زاهدان گفت: خلیج فارس که روزی جولانگاه ناوهای آمریکایی و انگلیسی بود به برکت نیروی دریایی سپاه پاسداران این کشورها دیگر نمی‌توانند در آن عرض اندام کنند.

وی کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با عملیات مستشاری خود و به همت سرداران و فرماندهانی همچون شهید حاج قاسم سلیمانی توانستند نیروی اهریمنی استکبار را زمین‌گیر کنند.

وی خاطر نشان کرد: نهاد انقلابی سپاه پاسداران، مصداق واقعی مردمی بودن و خدمت صادقانه و خالصانه است که در همه عرصه‌ها به موقع در کنار مردم حضور دارد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1054340