neinava
10 بهمن 1401 - 14:03

نیروی مسلح جمهوری اسلامی ایران مستکبران و زورگویان را به زانو درآورده است

فرمانده ارشد نظامی آجا در خراسان جنوبی گفت: امروز نیروی مسلح جمهوری اسلامی ایران مستکبران و زورگویان را به زانو درآورده و دیگر هیچ کشوری جرأت مقابله نظامی با ایران را ندارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، امیر جلیل شاطری صبح امروز در نشست خبری ستاد بزرگذاشت دهه فجر، اظهار داشت: در برنامه‌های گرامی داشت پیروزی انقلاب باید ثابت کنیم تمام ملت ایران هنوز بر آرمان‌های انقلاب پایبند هستند و این برنامه‌ها باید باشکوه تمام برگزار شود و وحدت را باید در هه فجر به منصه ظهور برسانیم.

وی با اشاره به برنامه‌های دهه فجر افزود: برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی در محکومیت اهانت به قرآن و اقدام پارلمان اروپا در تروریستی خواندن سپاه، اجرای رژه موتوری در سطح شهر به مناسبت ورود امام، برگزاری محفل انس با قرآن کریم، نورافشانی در 22 بهمن همراه با گلبانگ الله اکبر در امامزادگان باقریه توسط قرارگاه عملیاتی ارتش صورت می‌گیرد.

فرمانده ارشد نظامی آجا در خراسان جنوبی بیان کرد: آنچه امروز ما را به هدف نزدیک می‌کند یاد شهدا و گرامیداشت خانواده شهدا است که در این راستا به خانواده‌های آنها سرکشی صورت خواهد شد.

شاطری با بیان اینکه خراسان جنوبی دارای 960 نفر شهید، جانباز و آزاده است گفت: امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران جزو هشت ارتش برتر جهان به لحاظ قدرت، دانش و نیرو است.

وی افزود: امروز ارتش برای تولید و ساخت تجهیزات متکی به توان داخلی است و نیروی مسلح جمهوری اسلامی ایران مستکبران و زورگویان را به زانو درآورده و دیگر هیچ کشوری جرأت مقابله نظامی با ایران را ندارد.

فرمانده ارشد نظامی آجا در خراسان جنوبی بیان کرد: امروزه برقراری امنیت داخلی، حضور پرقدرت در عرصه دریا و فضا و ارتقای توان رزم و قدرت دفاعی از اولویت‌های ما است.

شاطری بیان کرد: در زلزله سرپل زهاب جز اولین نفرات بودیم و اگر حضور به موقع ارتش و سایر نیروهای مسلح نبود با توجه به بافت جمعیتی این منطقه، کشور دچار ضایعه بزرگی می‌شد و بحث محرومیت‌زدایی مختص به زمان و مکان نیست و ارتش در این کارهای خواهانه همیشه پیش قدم است.

انتهای پیام/251/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1007521